Witam serdecznie na nieoficjalnej stronie Kobylej Góry. Nazywam się Waldek Kużaj i jestem autorem tej stronki
  W momencie kiedy powstawała ta witryna nie było ofcjalnej strony Kobylej Góry, więc postanowiłem zapchać tą lukę. Uważam, że ta wspaniała miejscowość turystyczna powinna mieć swoje przedstawicielstwo w internecie- no więc jest :-) Mam nadzieje, że uda mi się zachęcić do przyjazdu do nas na wypoczynek.
  Przybywającym tutaj podoba się malownicza okolica czyli lasy, piękne krajobrazy, zalew i związane z tym możliwości wypoczynku, plażowania i pływania. Osoby zamieszkujące większe miasta przyciąga do Kobylej Góry specyficzny mikroklimat (czyste powietrze, obecność lasów), cisza, kontakt z naturą. Te same powody kierują tutaj emerytów i osoby starsze. Dla nich najważniejszą rzeczą jest możliwość wypoczywania w ciszy, w czystym, nie skażonym przemysłem obszarze. Młodsi turyści przyjeżdżają tutaj z powodu atrakcji jaką niewątpliwie są zalew i dyskoteka. Dla nich specyficznym "wabikiem" jest atmosfera tego miejsca. Zachętą do przyjazdu są również umiarkowane ceny.
  W opiniach wczasowiczów pojawia się dużo pochlebnych opinii dotyczących tutejszych mieszkańców, którzy są mili, uprzejmi, bardzo chętni do pomocy przy wskazaniu drogi, czy udzieleniu informacji o okolicy. To wszystko sprawia, że czują się tutaj mile widziani.
główna atrakcja Kobylej Góry